czwartek 24 Kwi 2014
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Nowenna Pompejańska świadectwa cudów i łask!
(1 wejść) (1) Gość
W dółStrona: 1
TEMAT: Nowenna Pompejańska świadectwa cudów i łask!
Nowenna Pompejańska świadectwa cudów i łask! 2 lat(a) temu Oklaski: 0
Witam!

Wszystkich odmawiających różaniec zapraszam do odmawiania także nowenny pompejańskiej. Wiele łask, cudów, błogosławieństw uzyskuje się przez tą modlitwę. Oto kilka świadectw:

Pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej oraz dać świadectwo wysłuchania odmawianej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej! Nowennę tę zaczęłam odmawiać 26. października w takiej intencji, aby mój mąż – z którym od 13 miesięcy jesteśmy w rozłące i nie widzieliśmy się przez cały ten okres czasu, a mąż podczas jednej z rozmów telefonicznych ze mną wyraził nawet wątpliwości dotyczące kontynuowania naszego małżeństwa – aby mąż przyjechał do mnie.

Dwa dni później zaczęłam odmawiać również drugą NP (tę w intencji wierności męża) i każdego dnia odmawiałam dwie NP dziennie. Modlitwy skończyłam 20. grudnia posiadając już ogromną ilość łask, o które nawet nie prosiłam (w tym moje przebaczenie kuzynce, co uczyniłam po 7 latach z płynącym z serca przekonaniem w niezmiernie ciężkiej dla mnie sprawie, a niestety wcześniej do szczerego wybaczenia nie byłam przez 7 lat gotowa, a także moje odrzucenie po 15 latach okultyzmu i tarota, moja Spowiedź Generalna, Odnowienie Chrztu i modlitwa uwalniająca, o czym wcześniej nawet nie chciałam słyszeć, co ośmielam się nazwać moim nawróceniem…).

Każdego dnia teraz się modlę i czuję całą sobą, że jestem Dzieckiem Bożym. A tego niestety dawniej nie było, dlatego uważam to za ogromne bonusy NP! I co najważniejsze – daję niniejszym świadectwo wysłuchania mojej Nowenny Pompejańskiej: mąż przyjechał do mnie 500 km dn. 31 grudnia, czyli 11 dni po zakończeniu NP, a nasza rozmowa była bardzo ciepła, miła i taka, jak za dawnych dobrych czasów. Mąż nie dokonywał żadnych ocen, nie przedstawił mi żadnych wyrzutów, lecz na moje pytanie czy chce nadal być moim mężem odpowiedział: „Oczywiście, że tak, a dlaczego nie?”. Chwała za to Panu i Mateńce Najdroższej, Królowej Różańca Świętego z Pompejów! Dziś zaczęłam NP w innej intencji, a także dodatkowo odmawiam Nowenny Straszne (Litanie Dominikańskie do NPM) za swoje małżeństwo oraz w intencji innych, obcych sobie osób. Modlę się za inne osoby, gdyż czuję, że w sytuacji, gdy moje modlitwy zostały wysłuchane, powinnam pomóc również innym proszącym, aby i oni otrzymali łaski Boże oraz w podziękowaniu za to, że Bóg zechciał mnie za przyczyną Matki Bożej Pompejańskiej wysłuchać! Chwała Panu i Cześć Matce Bożej Pompejańskiej!

Kasia

----------------------

Od kilku tyg. zbieralam sie zeby napisac o łasce ,którą wyswiadczyla mi Matka z Pompei. Moj tato od przeszlo 30 lat zyje na bakier od Pana Boga, Dlatego podjelam sie Nowenny w jego intencji. Przed Adwentem zastanawiałysmy sie z mama jaki rodzaj postu podjac. Moj tato odezwal sie – „a jaki ja post moge wziac?”
Wtedy mu powiedzialam „Możesz podjąc sie Nowenny Pompejanskiej ” wyjasnilam mu o co wniej chodzi i jak sie ja odmawia i wiecie co? Juz 6 dnia pierwszej czesci mojej nowenny wintencji mojego ojca moj tato zgodzil sie podjac sie Nowenny. Mam 22 lata i nie pamiętam abym kiedys widziala ojca z rózancem w ręce.
Jutro 18-12-11 Tato konczy 1 częsc!
Chwala Panu
Kamila

-----------------
Znalezienie pracy
Wraz z mężem podjęliśmy wysiłek modlitwy za pomocą nowenny pompejańskiej. Modliliśmy się wzajemnie za siebie z prośbą o łaskę znalezienia pracy. Matka Boża Pompejańska wysłuchała i dzisiaj cieszymy się obydwoje możliwością zatrudnienia i pracy w swoich wyuczonych zawodach. Wszystko zawdzięczamy Matce Bożej i za jej wstawiennictwo i okazane łaski z serca dziękujemy!

-------------------
WSZYSTKO O NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ zwanej nie do odparcia, uzdrowienia, objawienia Maryi:

www.pompejanska.rosemaria.pl

Pragniemy także poinformować wszystkich odmawiających Nowennę Pompejańską, że powstaje Apostolat Nowenny Pompejańskiej. Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają nowennę pompejańską (lub chcą zacząć ją odmawiać) i pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym. Obowiązkiem należących do Apostolatu jest rozszerzanie czci do Dziewicy Różańca Świętego z Pompejów poprzez dawanie świadectwa o łaskach otrzymanych przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Każdego 8 dnia miesiąca przez Ojca Krzysztofa Piskorza OCD odprawiane są Msze święte w intencji Apostolatu, a raz w roku w miesiącu różańcowym w Sanktuarium w Pompejach.

Głosem Apostolatu jest czasopismo "Królowa Różańca Świętego" oraz forum na stronie www.zywyrozaniec.pl.
Kwartalnik utrzymuje się tylko z prenumeraty i ew. dobrowolnych datków czytelników oraz członków Apostolatu. Redakcja KRŚ pracuje wyłącznie dla chwały Królowej Różańca Świętego i nie pobiera żadnego wynagrodzenia. Wszelkie środki z prenumerat są przeznaczane wyłącznie na druk i wysyłkę czasopisma.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony Apostolatu Nowenny Pompejańskiej:

www.zywyrozaniec.pl

Strony poświęconej czasopismu Apostolatu " Królowa Różańca Świętego" :

www.krolowa.rosemaria.pl

Wszelkie informacje można uzyskać także pod mailem: krolowa@rosemaria.pl

Bóg zapłać za uwagę i zapraszamy do przyłączenia się do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej
agawa (Użytkownik)
Hastatus Prior
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

O: Nowenna Pompejańska świadectwa cudów i łask! 2 lat(a) temu Oklaski: 25
PAX

Siostro ,
Dziękuję Tobie za wpis. Nowenna Pompejańska jest mi znana i nieraz dopomogła mojej rodzinie w walce ze złem.
Dziękuję Tobie również za świadectwa , jakie przytaczasz. Wydaje się , że użytkowników forum anielskiego nie musisz przekonywać o wartości tej modlitwy.

Byłem na podanej stronie i znalazłem nawet użytkownika naszego forum , więc tymbardziej cieszę się z tego , że dokonuje się surfing internetowy-wzorem dawnych wzajemnych odwiedzin mnichów z różnych klasztorów , a nawet różnych stron świata , który stanowi okazję do wymiany doświadczeń . Szczególną wartość Nowenny Pompejańskiej doceni każdy , kto zaufa Maryi Niepokalanej .

Z uwagi na Wasze szczególne zaangażowanie w apostolat i płynące stąd szczególne doświadczenia , proszę pokornie o odwiedzanie naszej strony i ubogacanie forum anielskiego stosownymi wpisami , które staną się źródłem cennego dialogu !!!

Wszak MATKA BOŻA to KRÓLOWA ANIOŁÓW !!!

Bóg zapłać !!!

Wasz brat kpax
kpax (Moderator)
AUSCULTA-ORA-LABORA
Moderator
graph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Płeć: Mężczyzna JHS-Wirtualny Klasztor sqrt.exe@gmail.com
Ostatnio zmieniany: 2012/04/05 09:36 Przez kpax.
Vade retro Satana, Nunquam Suade Mihi Vana  Sint Mera Quae Libas, Ipse Venena Bibas
Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

Do góryStrona: 1
Moderatorzy: kpax, admin, siloam, , Caliah1, , Caliah

Reklama

Reklama

Doktor anielski o aniołach - premiera książki

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznawania się z naszą najnowszą pozycją książkową autorstwa ks. prof. Tomasza Stępnia, pt. „Doktor anielski o aniołach”. Bez dużej przesady stwierdzić można, że książka ta stanowi pierwsze w naszym kraju tak kompleksowe omówienie angelologii św. Tomasza z Akwinu.

Więcej

PIELGRZYMKA SŁONECZNA

Redakcja „Któż jak Bóg", Księża Michalici oraz Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne „NOMADA" zapraszają do udziału w pielgrzymce do Włoch w dniach 26-30 sierpnia 2014 r.

Trasa pielgrzymki: Warszawa - Rzym - Monte Sant' Angelo - San Giovanni Rotondo - Monte Cassino - Castel Gandolfo - Ostia - Rzym - Warszawa

Kontakt w Sekretariacie Redakcji lub Biurze "NOMADY":

PIELGRZYMKA SŁONECZNA

Numery kont

Centrala Rycerstwa św. Michała Archanioła, al. Piłsudskiego 250, 05-261 Marki PKO BP 91 1020 1042 0000 8502 0014 7595

Prenumerata KJB

Towarzystwo Powściągliwość i Praca, al. Piłsudskiego 250, 05-261 Marki PKO BP 68 1020 1042 0000 8702 0218 9470

Biuletyn KJB

Zapraszamy do zapisywania się do biuletynu anielskiego!

Facebook

Punkty sprzedaży

Zobacz listę księgarni, gdzie można nabyć nasz dwumiesięcznik albo zamów go w naszej księgarni internetowej

Losowe książki

Komiks "Klęczący Byk"

10,00 zl

Numer 3/2009 w formacie PDF

2,00 zl

"Walczmy z szatanem", ks. Marian Polak CSMA

5,00 zl

Numer 4/2007 w formacie PDF

2,00 zl

Modlitewnik Anielski

4,50 zl

Numer 2/2006 w formacie PDF